Zapraszamy przedstawicieli dużych przedsiębiorstw na kolejne szkolenie 1.2 POIiŚ 2014-2020
18 kwietnia, 2017
Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gosopdarki Wodnej nagrodzi eko dziennikarzy
19 maja, 2017

Nasze doradztwo kierujemy właśnie do Ciebie! Nie ma znaczenia, czy planujesz inwestycje na własne potrzeby, jesteś przedsiębiorcą, reprezentujesz sektor publiczny, jesteś przedstawicielem sektora mieszkaniowego.

Przyjdź, odpowiemy na Twoje pytania! Dni Otwarte Funduszy Europejskich to wyjątkowa okazja by dowiedzieć się jak zrealizować swoją nowoczesną, efektywną ekonomicznie i przyjazną środowisku inwestycję oraz otrzymać wydawnictwa informacyjne i materiały promocyjne.

Serdecznie zapraszamy do punktu konsultacyjnego na terenie Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej i skorzystania z bezpłatnych konsultacji naszych Doradców.

„Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE” to projekt realizowany przez NFOŚiGW oraz Partnerów w 15 regionach na terenie całego kraju.
Projekt Doradztwa Energetycznego (PDE) działa w oparciu o ogólnopolską sieć profesjonalnych doradców energetycznych, którzy będą Cię wspierać, doradzając nieodpłatnie w zakresie gospodarki niskoemisyjnej, efektywności, energetycznej i odnawialnych źródeł energii.

JRP będzie prezentować PDE w dniu 18 maja w godz. 9-15, w siedzibie NF, w holu głównym wejście 3a (ul. Konstruktorska 3a, Warszawa).

 

Źródło:
http://nfosigw.gov.pl/o-nfosigw/aktualnosci/art,1014,skorzystaj-z-nieodplatnego-doradztwa-w-zakresie-gospodarki-niskoemisyjnej-efektywnosci-energetycznej.html

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *